Pouk v ponedeljek, 23. 12. 2019

Na pobudo Dijaške skupnosti Gimnazije Lava bo v ponedeljek, 23. 12. 2019, pouk potekal po posebnem urniku od 0. do vključno 3. ure.

Sledi malica za vse, nato pa AbsecJR v B-etaži pripravlja glasbeno presenečenje, ki ga boste dijaki sami popestrili še v učilnicah z odprtimi vrati, da bo prost pretok. Dijaška skupnost je izvedla žreb in tako določila po 2 oddelka, ki bosta skupaj z razredniki pripravila kakšen program, pogostitev zase in mimoidoče ipd. Po skupnem druženju se boste ob 12.20 selili v učilnice, kjer se boste sami z razredniki še malo pogovorili, si zaželeli lepe praznike …

Prosim vas, da ob koncu uredite učilnice v prvotno stanje.

 

Dragi dijaki!

Prepuščamo vas vaši inovativnosti in ustvarjalnosti. Želeli ste, da bi se bolj družili med sabo, takšen zaključek ponedeljkovega pouka pa je idealna priložnost za to.

 

Ravnatelj
Peter Juvančič

 

 

0

1

2

3

4

5

6

 

7.107.55

8.00−8.45

8.50−9.35

9.40−10.25

10.30−11.05

11.10−12.10

12.15−12.55

L1A

MAT
B27
Koštomaj

BIO
A08
Nardin

KEM
A07
Debelak Arzenšek

ŠVZt/m • ŠVZt/ž
TV1 • TF
Šketa • Malenšek

Malica

Skupinsko druženje
B33

B26

L1B

INF
B03
Viher

INF
B03
Viher

MAT
A04
Frangež-Herman

NE2Z • NE2N • FR2 • ŠP2
B27 • B33 • B33 • B13
Kapus • Zalokar • Kotnik • Đulabić

Malica

Skupinsko druženje
B20

B21

L1D

INF
B18
Viher

NE2
B23
Kapus

SLO
B23
Marušič

ŠVZt/ž • ŠVZt/m
TV2 • TV1
Bukovec • Šketa

Malica

Skupinsko druženje
B21

A04

L1E

ANG
A04
Vipotnik Ravnak

LUM
B08
Povše

LUM
B08
Povše

ŠP2 • NE2Z • NE2N • FR2
B13 • B27 • B33 • B33
Đulabić • Kapus • Zalokar • Kotnik

Malica

Skupinsko druženje
B27

B30

L2A

SLO
B32
Petač

ANG
B30
Vipotnik Ravnak

GEO
B31
Grešak

MAT
A10
Štorman

Malica

Skupinsko druženje
B33

A07

L2B

FIZ
A13
Pučnik

SLO
B02A
Kvas

BIO
A10
Kresnik

NE2d • FR2d • ŠP2d
B31 • B33 • B13
Poharc • Kotnik • Đulabić

Malica

Skupinsko druženje
B26

B20

L2D

SLO
B02A
Kvas

MAT
B26
Koštomaj

MAT
B26
Koštomaj

KEM
A07
Debelak Arzenšek

Malica

Skupinsko druženje
B30

A08

L2E

MAT
B27
Frangež-Herman

GEO
B31
Grešak

FIZ
A13
Pučnik

RAČ • MEH • ELE
B03 • B21 • B26
Kotnik • Klakočer • Ravnak

Malica

Skupinsko druženje
B20

A13

L3A

KEM
A07
Debelak Arzenšek

SLO
A10
Kotnik

SOC
B21
Kropej

FIZ
B20
Babič

Malica

Skupinsko druženje
B26

B31

L3B

ANGd
A08
Ramšak

SLO
A04
Petač

FIZ
A11
Babič

BIO
A08
Nardin

Malica

Skupinsko druženje
B31

B33

L3C

FIZ
A11
Babič

SLO
A11
Marušič

MAT
B20
Štorman

SLO
B23
Marušič

Malica

Skupinsko druženje
B23

B02A

L3E

ZGO
B14
Seles

SOC
B21
Kropej

SLO
B03
Petač

FIZ
A13
Pučnik

Malica

Skupinsko druženje
B27

B32

L4A

NE2S • ŠP2
B33 • B30
Zalokar • Đulabić

SLO
B27
Jereb

ANG
B27
Poharc

FIL
B09
Kropej

Malica

Skupinsko druženje
B31

B27

L4B

FR2 • NE2S • NE2N • ŠP2
B23 • B33 • A10 • B30
Kotnik • Zalokar • Kapus • Đulabić

ANG
B20
Zalokar

ANG
B30
Zalokar

SLO
A04
Petač

Malica

Skupinsko druženje
B30

B23

L4D

FIL
B21
Kropej

ANG
B33
Ramšak

ANG
B33
Ramšak

MAT
B30
Frangež-Herman

Malica

Skupinsko druženje
B21

A11

L4E

FR2 • NE2Z • NE2N
B23 • B31 • A10
Kotnik • Poharc • Kapus

FIZ
A13
Pučnik

ANG
B32
Vipotnik Ravnak

SLO-priprava hodnika

Jereb

Malica

Skupinsko druženje
B23

A10

 

Nazaj