Vzgoja za zdravje

V okviru Zdrave šole smo se na Gimnaziji Lava v letošnjem šolskem letu povezali z izvajalci vzgoje za zdravje v Zdravstvenem domu Celje. V prvi polovici aprila bodo pripravili kratka predavanja in delavnice:

  • temeljni postopki oživljanja s praktičnim prikazom defibrilatorja AED (TPO) – za dijake 4. letnika;
  • prepoznavanje in obvladovanje stresa (STRES) – za dijake 2. letnika;
  • tehnike sproščanja (TS) – za dijake 1. letnika.

Dijaki 3. letnika so imeli predavanje o varnosti v cestnem prometu z naslovom Še vedno vozim – vendar ne hodim v mesecu septembru.  

RAZPORED DELAVNIC

Datum

Razred

Tema

Ura

Učilnica

ponedeljek, 3. 4. 2017

L4. d

TPO

3. in 4.* ura (9.40–11.15)/RU + ŠVZ

B-2a

ponedeljek, 3. 4. 2017

L4. e

TPO

5.* in 6. ura (11.20–12.55)/ŠVZ + SLO

B-17

torek, 4. 4. 2017

L1. a

TS

0. in 1. ura (7.10–8. 45)/LUM

B-08

torek, 4. 4. 2017

L1. e

TS

2. in 3.* ura (8.50–10.25)/RU + BIO

B-2a

torek, 4. 4. 2017

L4. c

TPO

4. in 5.* ura (10.30–12.05)/SLO + ŠVZ

B-27

sreda, 5. 4. 2017

L4. a

TPO

2.* in 3. ura (8.50–10.25)/TJ2 + ANG

B-2a

sreda, 5. 4. 2017

L4. b

TPO

4. in 5.* ura (10.30–12.05)

B-18

četrtek, 6. 4. 2017

L1. b

TS

2. in 3. ura (8.50–10.25)

B-08

ponedeljek, 10. 4. 2017

L2. c

STRES

1. ura (8.00–8.45)

A-04

ponedeljek, 10. 4. 2017

L2. b

STRES

2. ura* (8.50–9.35)

A-04

četrtek, 13. 4. 2017

L1. d

TS

5. in 6. ura (11.20–12.55)

E-13

petek, 14. 4. 2017

L2. a

STRES

4. ura (10.30–11.15)

B-18

petek, 14. 4. 2017

L2. e

STRES

5. ura (11.20–12.05)

B-18

petek, 14. 4. 2017

L2. d

STRES

6. ura* (12.10–12.55)

B-18

 

Prosimo, da zaradi nemotene izvedbe delavnic upoštevate menjave učilnic.

Učitelje, ki boste odstopili uro, pa prosimo za razumevanje.

 

*Menjave učilnic:

ponedeljek, 3. 4., 4. ura: 3. b (Zalokar) iz B-2a v A-8, 3. d (RU, Nardin) iz A-8 v knjižnico; 

ponedeljek, 3. 4., 5. ura: 3. a (Kvas) iz B-17 v B-26, 2. a (RU, Leskovar) iz B-26 v knjižnico; 

torek, 4. 4., 3. ura: 3. a in 3. c (Zalokar, N2Z) iz B-2a v A-10;

torek, 4. 4., 5. ura: 3. b (Kračun) iz B-27 v A-10;

sreda, 5. 4., 2. ura: 1. d (Vipotnik Ravnak) iz B-2a v knjižnico;

sreda, 5. 4., 5. ura: 3. b (Marušič) iz B-18 v B-2a, 2. e (RU, Viher) iz B-2a v knjižnico;

ponedeljek, 10. 4., 2. ura: 2. b (Grošelj) iz B-20 v A-04;

petek, 14. 4., 6. ura: 2. d (Grošelj) iz A-10 v B-18, 2. a (Marušič) iz B-18 v A-10.

Svetovalna delavka
Mojca Bučar Trotovšek                                                                    

Ravnateljica
Marija Gubenšek Vezočnik

Nazaj