Pouk v petek, 23. 12. 2016

 

0

1

2

3

4

5

 

7.10 – 7.55

8.00 – 8.45

8.50 – 9.35

9.40 – 10.25

10.30 – 11.15

11.15 – 12.05

L1A

 

ANG
B18
Poharc

BIO
A08
Nardin

ZGO
B20
Pivec

Razredna ura

Razredna ura

L1B

 

MAT
B26
Koštomaj

BIO
A10
Kresnik

KEM
A07
Debelak Arzenšek

Razredna ura

Razredna ura

L1D

MAT
B30
Frangež-Herman

BIO
A10
Kresnik

GEO
B31
Grešak

FIZ
A11
Babič

Razredna ura

Razredna ura

L1E

 

SLO
B17
Jereb

ŠVZt
TV4
Šketa

INF
B02A
Viher

Razredna ura

Razredna ura

L2A

ŠVZt/m • ŠVZt/ž
TV4 • TV9
Jošt • Malenšek

ŠVZt/m • ŠVZt/ž
TV4 • TV9
Jošt • Malenšek

ANG
B33
Zalokar

ANG
B23
Zalokar

Razredna ura

Razredna ura

L2B

MAT
B26
Koštomaj

GEO
B31
Grešak

ZGO
B21
Karner

SLO
A10
Marušič

Razredna ura

Razredna ura

L2C

GEO
B31
Grešak

ANG
B23
Vipotnik Ravnak

ANG
B23
Vipotnik Ravnak

NE2
B17
Hren

Razredna ura

Razredna ura

L2D

ANG
B33
Ramšak

FIZ
A13
Pučnik

NE2
B02A
Kapus

MAT
B31
Frangež-Herman

Razredna ura

Razredna ura

L2E

ŠVZt/ž • ŠVZt/m
TV9 • TV4
Malenšek • Jošt

ŠVZt/ž • ŠVZt/m
TV9 • TV4
Malenšek • Jošt

MAT
A04
Koštomaj

SLO
A08
Jereb

Razredna ura

Razredna ura

L3A

Poglabljanja

KEM
A07
Debelak Arzenšek

SOC
A11
Kropej

ANG
B33
Ramšak

Razredna ura

Razredna ura

L3B

Poglabljanja

ANG
B33
Zalokar

KEM
A07
Debelak Arzenšek

ŠVZt/m • ŠVZt/ž
TV4 • TV9
Šketa • Malenšek

Razredna ura

Razredna ura

L3C

Poglabljanja

SOC
B21
Andrić

FIZ
A13
Pučnik

MAT
B26
Kračun Berc

Razredna ura

Razredna ura

L3D

Poglabljanja

FIZ
A11
Babič

SLO
B08
Petač

MAT
B30
Cigula

Razredna ura

Razredna ura

L3E

Poglabljanja

MAT
B30
Frangež-Herman

SLO
B17
Jereb

ZGO
B21
Karner

Razredna ura

Razredna ura

L3F

RSO • STŠ
B02A • D12
Kotnik • Rozman

RSO • STŠ
B02A • D12
Kotnik • Rozman

RSO • STŠ
B03 • D12
Kotnik • Rozman

ŠVZt
TV4
Šketa

Razredna ura

Razredna ura

L4A

Poglabljanja

Poglabljanja

MAT
B30
Cigula

SLO
KNJ
P. Kotnik

Razredna ura

Razredna ura

L4B

Poglabljanja

Poglabljanja

MAT
B27
Leskovar

MAT
B27
Leskovar

Razredna ura

Razredna ura

L4C

Poglabljanja

Poglabljanja

MAT
B20
Frangež-Herman

ANG
A04
Vipotnik Ravnak

Razredna ura

Razredna ura

L4D

Poglabljanja

Poglabljanja

ANG
B18
Poharc

ANG
B18
Poharc

Razredna ura

Razredna ura

L4E

FIZ
A13
Pučnik

ANG
A04
Ramšak

MEH
B32
Klakočer

RAČ • MEH
B03 • B32
Kotnik • Klakočer

Razredna ura

Razredna ura

 

Oddelek

Učilnica

Razrednik

 

 

 

1. a

B-27

Simona Jereb

1. b

B-33

Polonca Zalokar

1. d

A-11

Vitomir Babič

1. e

B-21

Andreja Vipotnik Ravnak

 

 

 

2. a

B-26

Andreja Leskovar

2. b

B-31

Darinka Grešak

2. c

B-17

Jana Kvas

2. d

A-4

Romana Grošelj

2. e

B-2a

Tomislav Viher

 

 

 

3. a

B-30

Katarina Obreza

3. b

A-7

Andrejka Debelak Arzenšek

3. c

B-20

Mojca Poharc

3. d

A-8

Helena Nardin

3. e

A-10

Marija Kresnik

3. f

B-3

Mihaela Koštomaj

 

 

 

4. a

B-23

Petra Kotnik

4. b

B-18

Breda Marušič

4. c

B-32

Bogomil Kropej

4. d

B-8

Darja Kapus

4. e

A-13

Anja Ramšak

 

Dijaki bodo imeli malico po razrednih urah.

 

Ravnateljica
Marija Gubenšek Vezočnik

Nazaj