RAZPORED POPRAVNIH, PREDMETNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV V SPOMLADANSKEM ROKU 2017

Priprave na izpite bodo v ponedeljek, 26. 6. 2017, od 8. do 12. ure. Pisni in ustni del izpita (v istem dnevu) opravljate pri slovenščini, tujih jezikih in matematiki v vseh letnikih, v tehniški gimnaziji pa tudi pri strokovnih maturitetnih predmetih. Vsi ostali izpiti, razen izbirnih maturitetnih predmetov v 4. letniku, so samo ustni.

Datum

Četrtek 29. 6. 2017

Petek, 30. 6. 2017

Ponedeljek, 3. 7. 2017

Letnik

1.

  • fizika (ustni izpit) v A-13:
  • 1. d ob 8. uri
  • 1. a ob 8.15
  • 1. b ob 10. uri
  • 1. e ob 11.30

 

  • angleščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-33

 

  • matematika (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-30
  • kemija (ustni izpit) ob 8. uri v A-07

 

  • slovenščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-18
  • nemščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-33

 

2.

  • angleščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-33
  • matematika (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-26
  • kemija (ustni izpit) ob 8. uri v A-07
  • fizika (ustni izpit) ob 8. uri v A-13
  • slovenščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-18

 

3.

  • angleščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-33
  • sociologija (ustni izpit) ob 8. uri v B-20
  • slovenščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-18
  • geografija (ustni izpit) ob 8. uri v B-20

 

  • nemščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-33
  • mehanika (pisni in ustni del) ob 8. uri v D-24
  • kemija (ustni izpit) ob 8. uri v A-07

 

  • matematika (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-26 in B-27

 

  • fizika (ustni izpit) ob 8. uri v A-13

 

4.

  • zgodovina (ustni izpit) ob 8. uri v B-20
  • biologija (pisni in ustni del) ob 8. uri v A-10
  • slovenščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-18

 

  • psihologija (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-20
  • matematika (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-26
  • mehanika (pisni in ustni del) ob 8. uri v D-24

 

  • nemščina (pisni in ustni del) ob 8. uri v B-33

 

 

Ravnateljica
Marija Gubenšek Vezočnik

Nazaj