Prilagojen urnik za sredo, 4. 5. 2016

Prilagojen urnik za sredo, 4. 5. 2016          
                 
  0 1 2 3 4 5 6 7
  7.10 – 7.55 8.00 – 8.45 8.50 – 9.35 9.40 – 10.25 10.30 – 11.15 11.20 – 12.05 12.10 – 12.55 13.00 – 13.45
L1A   FIZ
A13
Babič
FIZ
A13
Babič
NE2Z • NE2N • FR2 • ŠP2
A13 • B33 • B35 • B18
Ivšek • Kapus • Kotnik • Đulabić
NE2Z • NE2N • FR2 • ŠP2
A13 • B33 • B35 • B08
Ivšek • Kapus • Kotnik • Đulabić
Malica SLO
B18
Marušič
ANG
B33
Zalokar
L1B ŠVZt/m • ŠVZt/ž
TV9 • TV3
Jošt • Jovanović
ŠVZt/m • ŠVZt/ž
TV9 • TV3
Jošt • Jovanović
Malica FR2 • NE2Z • NE2N • ŠP2
B35 • A13 • B33 • B18
Kotnik • Ivšek • Kapus • Đulabić
FR2 • NE2Z • NE2N • ŠP2
B35 • A13 • B33 • B08
Kotnik • Ivšek • Kapus • Đulabić
LUM
B08
Povše
LUM
B08
Povše
ANG
B20
Vipotnik Ravnak
L1C ŠVZt/ž • ŠVZt/m
TV2 • TV9
Šketa • Jošt
ŠVZt/ž • ŠVZt/m
TV2 • TV9
Šketa • Jošt
LUM
B08
Povše
LUM
B08
Povše
Malica BIO
A08
Nardin
MAT
B26
Pavšek Guzej
MAT
B26
Pavšek Guzej
L1D ŠVZt/ž • ŠVZt/m
TV4 • TV9
Malenšek Kučič • Jošt
ŠVZt/ž • ŠVZt/m
TV4 • TV9
Malenšek Kučič • Jošt
BIO
B17
Nardin
Malica GLA
E13
Jagodič Pogačar
GLA
E13
Jagodič Pogačar
KEM
A04
Juvančič
NE2
B02A
Ivšek
L1E   SLO
B18
Jereb
SLO
B18
Jereb
ŠP2 • NE2Z • NE2N
B18 • B02A • B33
Đulabić • Hren • Kapus
ŠP2 • NE2Z • NE2N
B18 • B02A • B33
Đulabić • Hren • Kapus
RU + Malica
B03
Viher
INF/1 • INF/2
B03 • BE07
Kotnik • Viher
INF/1 • INF/2
B03 • BE07
Kotnik • Viher
L2A   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica MAT
B30
Štorman
MAT
B30
Štorman
 
L2B   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica KEM
B20
Debelak Arzenšek
BIO
A10
Kresnik
SLO
B18
Marušič
L2C   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica MAT
B27
Kračun Berc
KEM
A07
Debelak Arzenšek
BIO
A10
Kresnik
L2D   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica ANG
A04
Ramšak
ANG
A04
Ramšak
MAT
B30
Štorman
L2E   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica MAT
B26
Pavšek Guzej
FIZ
A13
Babič
 
L2F   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica SLO – test
B31
Koštomaj
GEO
B20
Grešak
ZGO
B19
Karner
L3A   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica KEM
B17
Juvančič
SOC
B31
Kropej
 
L3B   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica SOC
B18
Kropej
MAT
B27
Leskovar
MAT
B27
Leskovar
L3C   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica ZGO
B19
Karner
ANG
B33
Vipotnik Ravnak
 
L3D   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica NE2
B23
Kapus
NE2
B23
Kapus
 
L3E   Filmski abonma Filmski abonma Filmski abonma Malica FIZ
A13
Pučnik
ZGO
B19
Karner
 

 

Nazaj